30 Eylül 2016 Cuma

annebal

bugün bir öğrencim yanıma geldi ve hal hatır sordu bu olağan bir durum ama devamında öyle güzel sözler söyledi ki çok mutlu oldum ve Allahıma teşekkür ettim beni böyle ulvi bir görevle vazifelendirdiği için.... cümlelerim eksik olabilir içimdekileri anlatmakta zorluk yaşayabilirim ama mutluluktan ağladığımın resmidir öğrencim bana teşekkür etti ....uzun ezberleri için onları yönlerdiğim ve zorladığım için belki zamanında değerini anlamadılar ama 2 sene sonra gelip annemle sizi andık siz olmasaydınız kuran dersimiz ve ezberlerimiz bu kadar kuvvetli olmazdı dedi hamd etmeme sebep şükür vesilesi güzel öğrencim Rabbim yolunu hayırlara çıkarsın inşallah ......


yazımı okuyorum içime sinmeyen yeri bulamıyorum bu yazı da içime sinmeyen bir şey var ama ne bulamadım siz bulursanız uyarın lütfen aziz okuyucu =)

6 yorum:

 1. Emine Hanım ''İnsanların En Hayırlısı Kur'an-ı Kerim'i Öğrenen Ve Öğretendir. '' Hz. Muhammed(s.a.v.) hadisine uyarak cok hayırlı bir iş yapmıssınız. Allah sizin gibi insanlardan razı olsun güzel insan :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkürler sema hanım

   Sil
 2. inşallah böyle güzel şeyler daha çok duyacaksınız canım hocam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mutluluk bu olsa gerek sevgili hasibeciğim...

   Sil
 3. Cümle başında büyük harf kullanmamışsınız hocam, o olabilir içinize sinmeyecek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. imla kurallarına göre bu blog tamamen yanlış canım fatımam =) büyük harf küçük harf bizim için teferruat =)))

   Sil

cretsizSayac.com kodu baslangici-->
hit counters